کلینیک تخصصی زیبایی بیمارستان عرفان نیایش

لوگو کلنیک زیبایی عرفان نیایش
  • خانه
  • وبلاگ
  • درباره ما
  • تماس با ما
خدمات اصلی
خدمات دیگر
ارتباط با ما

لیست پزشکان کشور

لیست داروخانه های استان تهران

لیست داروخانه های استان البرز

ارتباط با ما
مدرن ترین کلینیک پوست و مو در کشور

هایفوتراپی چیست ؟

هایفوتراپی افتادگی پلک

پیری پوست یک واقعیت غیرقابل‌ انکار می‌باشد و برای همه افراد پیش می‌آید، اما روند پیری در افراد مختلف متفاوت می‌باشد و بستگی به شرایط زندگی و محیط زندگی آن‌ها دارد.
عوامل مختلف باعث می‌شود پیری پوست سریع‌ تر از موعد انجام شود و باعث افزایش نگرانی افراد شده و اعتمادبه‌نفس آن‌ها را کاهش دهد.

فرآیند درمانی در روش هایفوتراپی صورت به گونه ای است که بیشتر از اینکه عارضه داشته باشد، برای پوست صورت مفید است و باعث خود درمانی پوست می شود

جهت دریافت نوبت و مشاوره رایگان با کلینیک کاشت و زیبایی بیمارستان عرفان نیایش با ما در ارتباط باشید:

۶ –۰۲۱-۴۹۷۹۶۲۶۴ (تماس از سراسر کشور)

مشاوره وات ساپ

مشاوره در شبکه های اجتماعی
ارتباط در وات ساپ و اینستاگرام
مشاوره تلفني

۶ –۰۲۱-۴۹۷۹۶۲۶۴ (تماس از سراسر کشور)


پیری پوست به دلیل کاهش میزان کلاژن و الاستین پوست به وجود می‌آید و چین‌ و چروک بر روی صورت ظاهر می‌شود.
برای از بین بردن این مشکلات پوستی ترمیم و بازسازی پوست راهکارهای زیادی وجود دارد و امروزه با توجه به پیشرفت علم و فناوری در دستگاه‌های مورد استفاده، روش‌های مختلفی برای زیبا سازی پوست وجود دارد، یکی از این راهکارها هایفوتراپی‌ می باشد.

هایفوتراپی چیست؟

هایفو تراپی نوعی از درمان اولتراسوند متمرکز با شدت بالا است که اخیراً توجه زیادی را به خود جلب کرده است. این یک راه ایمن و موثر برای جوانسازی پوست، کاهش چین و چروک و بهبود بافت و رنگ پوست شما است. اما هایفو تراپی دقیقا چیست و چگونه کار می کند؟ بیایید نگاه دقیق تری بیندازیم.
روش‌ هایفو تراپی به‌ صورت غیرتهاجمی می باشد یعنی نیازی به ایجاد زخم و جراحت بر روی پوست نمی‌باشد و همچنین عمل بیهوشی بر روی فرد انجام نمی‌شود و با ایجاد حرارت و تخریب سلولی، باعث کلاژن سازی پوست شده و منجر به از بین رفتن چین ‌و چروک و جوانسازی پوست می‌شود.
این روش بیشتر برای صورت و گردن استفاده می‌شود و تاثیر زیادی در این نواحی دارد. روش های هایفوتراپی درگذشته بیشتر برای بیماری مانند سرطان و از بین بردن تومورها استفاده می‌شد، اما امروزه به دلیل نتیجه‌گیری این روش برای زیبایی پوست، بیشتر برای درمان زیبایی از این روش استفاده می‌شود، به دلیل این‌که دارای عوارض کمی  می‌باشد، افرادی که نسبت‌ به عمل جراحی نگرانی دارند می‌توانند از این روش برای لیفت صورت استفاده کنند.

جهت دریافت نوبت و مشاوره رایگان با کلینیک کاشت و زیبایی بیمارستان عرفان نیایش با ما در ارتباط باشید:

۶ –۰۲۱-۴۹۷۹۶۲۶۴ (تماس از سراسر کشور)

مشاوره وات ساپ

مشاوره در شبکه های اجتماعی
ارتباط در وات ساپ و اینستاگرام
مشاوره تلفني

۶ –۰۲۱-۴۹۷۹۶۲۶۴ (تماس از سراسر کشور)


درمان هایفو چگونه کار می کند؟

هایفوتراپی با هدف قرار دادن لایه های عمیق پوست با امواج اولتراسوند عمل می کند. امواج اولتراسوند به پوست نفوذ کرده و باعث گرم شدن بافت‌ها می‌شود که باعث واکنش طبیعی بدن می‌شود.
انرژی گرمایی همچنین تولید کلاژن را تحریک می کند که به بهبود بافت و رنگ پوست کمک می کند.
در طول این روش، درمانگر از یک دستگاه دستی برای رساندن امواج اولتراسوند به ناحیه مورد نظر استفاده می کند. این دستگاه انفجارهای کوتاهی از انرژی اولتراسوند با شدت بالا منتشر می کند که باعث گرم شدن بافت ها می شود.
درمانگر دستگاه را در اطراف ناحیه تحت درمان حرکت می دهد و اطمینان حاصل می کند که امواج اولتراسوند به طور یکنواخت توزیع شده است.

هایفوتراپی صورت

پوست صورت به دلیل این‌ که بیشتر در معرض نور خورشید و شرایط آب ‌و هوایی قرار می‌گیرد نسبت به سایر قسمت‌های بدن زودتر دچار چین‌ و چروک می‌شود و میزان کلاژن و الاستین آن کاهش پیدا می‌کند و باعث می‌شود پوست انعطاف‌پذیری خودش را از دست داده و انواع چین ‌و چروک در اطراف چشم و لب به وجود بیاید، همچنین باعث افتادگی پوست صورت می‌شود هایفو تراپی با استفاده از امواج فراصوت، لایه‌های درم پوست را تحت تاثیر قرار می‌دهد و با تخریب سلولی این قسمت باعث واکنش بدن و تحریک کلاژن سازی پوست می‌شود.

هایفوتراپی صورت
افزایش تولید کلاژن باعث می‌شود میزان چین ‌و چروک صورت کاهش ‌یافته و پوست شاداب و جوان شود. انرژی امواج فراصوت به گونه‌ای می‌باشد که در لایه سطحی پوست هیچ‌گونه عارضه‌ای ایجاد نمی‌کند و زمانی‌که به لایه زیرین پوست می‌رسند این امواج بر روی ناحیه خاص متمرکز شده‌ و انرژی آن‌ها، بر روی آن ناحیه باعث تخریب سلولی می‌شود بنابراین هیچ‌ گونه آسیبی به سلول‌های اطراف پوست وارد نمی‌کند و افراد از این نظر هیچ‌گونه نگرانی نداشته باشند.

جهت دریافت نوبت و مشاوره رایگان با کلینیک کاشت و زیبایی بیمارستان عرفان نیایش با ما در ارتباط باشید:

۶ –۰۲۱-۴۹۷۹۶۲۶۴ (تماس از سراسر کشور)

مشاوره وات ساپ

مشاوره در شبکه های اجتماعی
ارتباط در وات ساپ و اینستاگرام
مشاوره تلفني

۶ –۰۲۱-۴۹۷۹۶۲۶۴ (تماس از سراسر کشور)


البته لازم به ذکر است این نکته بستگی به‌مهارت پزشک متخصص و حرفه‌ای بودن آن دارد تا باعث آسیب سلولی بر روی پوست صورت نشود.
زیرا این امواج باید با طول‌موج مشخصی بر روی پوست تابانده شوند تا حرارت آن‌ها بیش‌ از اندازه نباشد و باعث التهاب صورت نشود.
درواقع تأثیرگذاری این روش به دلیل آسیب دیدن سلول‌ها می‌باشد و آسیب این سلول‌ها باعث می شود، جریان خون در این نواحی بیشتر شود و کلاژن تولید شده باعث سفت شدن پوست و جلوگیری از افتادگی آن می‌شود. گاهی افراد فکر می‌کنند این آسیب سلولی برای پوست آن‌ها ضرر داشته باشد اما این آسیب به گونه‌ای نیست که برای افراد عارضه ایجاد کند و درمدت‌ زمان کمی کاملاً ترمیم می‌شود.

در این قسمت شما را به دیدن ویدیو تهیه شده از مراحل معجزه جوانسازی پوست با روش هایفوتراپی دعوت می نماییم…

هایفوتراپی برای چه کسانی مناسب است؟

1- این روش بیشتر در ازبین بردن چین ‌و چروک های سطحی کاربرد دارد. بنابراین برای افرادی مناسب می‌باشد که میزان چین ‌و چروک صورت آن‌ها در حد کم می‌باشد و برای جلوگیری از پیشرفت این چین ‌و چروک ها می‌توانند از روش های هایفوتراپی استفاده کنند.

2- امکان دارد بعضی از افراد به دلیل نازک و حساس بودن پوست صورتشان سریع‌تر از موعد دچار پیری زودرس شوند، بنابراین با استفاده از روش‌های هایفو تراپی می‌توانند از ایجاد چین‌ و چروک بر روی پوست جلوگیری کنند.

3- میزان عوارض این روش درمانی بسیار کم می‌باشد اما بیشتر برای رده سنی بالاتر از سی سال مناسب می‌باشد و این افراد می‌توانند برای افزایش حجم گونه، از این روش استفاده کنند.

4- افرادی که پوست آن‌ها دارای چربی‌های موضعی می‌باشد، می‌توانند  با استفاده از روش هایفوتراپی این چربی‌های موضعی را از بین ببرند. البته هایفوتراپی برای لاغر کردن و کاهش وزن روش مناسبی نیست، اما تاثیر بسیاری بر روی از بین بردن چربی‌های موضعی دارد.

کاربردهای هایفو تراپی

هایفوتراپی به دلیل این‌که دارای عوارض کمی می‌باشد برای قسمت‌های مختلف بدن قابل ‌استفاده می‌باشد، و تاثیر فوق‌العاده بر روی جوان‌سازی پوست دارد.
کاربردهای مختلف هایفوتراپی عبارت‌اند از:

1- کاهش میزان افتادگی پوست در نواحی مختلف از قبیل صورت، گردن و ناحیه شکم و پهلو. در این قسمت ها هایفو تراپی با انجام کلاژن سازی باعث افزایش انعطاف‌پذیری پوست می‌شود و افزایش انعطاف‌پذیری منجر به سفت شدن پوست و جمع شدن افتادگی آن ناحیه می‌شود.

2- هایفوتراپی واژینال

خانم‌ها در زمان زایمان دچار افتادگی واژن می‌شوند که این مشکل باعث می‌شود انواع مشکلات دیگری نیز گریبانگیرشان شود. روش هایفوتراپی تاثیر به‌سزایی در از بین بردن افتادگی واژن دارد، همچنین باعث ترمیم زخم‌های این ناحیه می‌شود.

3- هایفوتراپی شکم و پهلو

یکی دیگر از کاربردهای هایفوتراپی، از بین بردن سلول‌های چربی در ناحیه شکم و پهلو می‌باشد، هرچند هایفوتراپی تاثیر زیادی بر روی درمان چاقی ندارد و تنها در کاهش بافت‌های چربی تجمع یافته در بخش‌های مختلف بدن تاثیرگذار است اما چنانچه تعداد جلسات هایفوتراپی زیادتر شود موجب لاغری می‌شود.

کاربردهای هایفو تراپی

4- هایفو تراپی غبغب

غبغب به دلیل افتادگی پوست در ناحیه زیر چانه به وجود می‌آید هایفو تراپی با افزایش کلاژن سازی باعث سفت شدن پوست این ناحیه می‌شود و غبغب از بین می‌رود.

5- هایفو تراپی افتادگی ابرو

پوست زیر ابرو بسیار نازک و حساس می‌باشد و نسبت ‌به سایر قسمت‌های صورت زودتر دچار افتادگی می‌شود، استفاده از هایفوتراپی در این قسمت از صورت باعث افزایش میزان کلاژن و الاستین آن می‌شود و افتادگی پوست این ناحیه از بین می‌رود.

مزایای هایفو تراپی

1- این روش به‌ صورت غیرتهاجمی بوده و نیازی به جراحی و ایجاد زخم بر روی پوست ندارد و همچنین بدون بیهوشی صورت می‌گیرد تنها در صورت این‌که فرد درمورد درد، نگرانی داشته باشد از بی‌حس کننده‌های موضعی استفاده می‌شود.

2- طول درمان این روش کوتاه می‌باشد و هر جلسه درمانی حدود یک ساعت زمان لازم دارد.

3-  افراد زیادی می‌توانند از این روش استفاده کنند.

4- تأثیر بسزایی در جوان‌سازی پوست دارد.

مزایای هایفو تراپی

5-  نتایج درمانی این روش به مدت ۲ سال ماندگاری دارد.

6-  دوره نقاهت آن کوتاه می‌باشد و فرد نیاز به استراحت بعد از انجام هایفوتراپی ندارد و می‌تواند به‌راحتی به کارهای روزانه خود بپردازد.

7- می‌تواند به‌عنوان یک روش ترکیبی استفاده شود و همراه این روش از روش‌های درمانی دیگر نیز استفاده شود.

8- هزینه آن نسبت‌ به هزینه‌های عمل جراحی کمتر می‌باشد، بنابراین برای افرادی که هزینه عمل جراحی را ندارند روش مناسبی می‌باشد.

جهت دریافت نوبت و مشاوره رایگان با کلینیک کاشت و زیبایی بیمارستان عرفان نیایش با ما در ارتباط باشید:

۶ –۰۲۱-۴۹۷۹۶۲۶۴ (تماس از سراسر کشور)

مشاوره وات ساپ

مشاوره در شبکه های اجتماعی
ارتباط در وات ساپ و اینستاگرام
مشاوره تلفني

۶ –۰۲۱-۴۹۷۹۶۲۶۴ (تماس از سراسر کشور)

هایفوتراپی یا لیفت صورت

هایفو تراپی تاثیر بسزایی در جوان‌سازی و انجام لیفت صورت دارد اما میزان ماندگاری آن نسبت‌ به لیفت صورت کمتر می‌باشد. همچنین میزان عوارضی که درحالی‌که در هایفوتراپی برای فرد به وجود می‌آید، نسبت‌ به لیفت صورت خیلی کمتر می‌باشد.

هایفوتراپی یا لیفت صورت

هزینه انجام هایفوتراپی نسبت به لیفت صورت بسیار کمتر است. لیفت صورت به دلیل این‌که باعث ایجاد زخم و برش بر روی صورت می‌شود دوره نقاهت آن نسبت‌ به هایفو تراپی بسیار طولانی‌تر می‌باشد و انجام عمل بیهوشی در لیفت صورت باعث ایجاد عوارض زیادی برای فرد می‌شود.
هایفو تراپی تنها برای چین‌ و چروک های سطحی پاسخ‌گو می‌باشد و برای چین‌ و چروک‌های عمیق تاثیر کمتری دارد اما لیفت صورت گزینه مناسبی برای از بین بردن چین‌ و چروک های عمیق صورت می‌باشد.

زمان ریکاوری در هایفو

به دلیل این‌که درهایفو تراپی هیچ‌گونه عمل بیهوشی صورت نمی‌گیرد و زخم یا جراحتی بر روی پوست به وجود نمی‌آید، نیازی به ریکاوری ندارد و بعد از این شیوه درمانی فرد به‌صورت عادی می‌تواند به کارهای روزمره بپردازد، تنها باید مراقبت‌های خاصی را در مورد پوست رعایت کند تا نتایج این شیوه درمانی را سریع‌تر بر روی پوست مشاهده کند.

زمان ریکاوری در هایفو

عوارض هایفو تراپی چیست؟

1- هایفوتراپی با استفاده از امواج فراصوت باعث ایجاد تاثیر بر روی پوست می‌شود، این کار باید حتما توسط پزشک متخصص صورت بگیرد تا به‌ صورت حرفه‌ای این کار را انجام دهد درصورتی‌ که فرد مورد نظر از تخصص بالایی برخوردار نباشد ممکن است، طول‌ موج این امواج، به‌صورت استاندارد نباشد و باعث آسیب‌های زیاد پوستی شود.

2- بعد از انجام هایفوتراپی به دلیل تخریب سلولی ممکن است بر روی پوست صورت تورم و یا قرمزی ایجاد شود که این عوارض طبیعی می‌باشد و بعد از مدتی کاملاً از بین می‌رود.

عوارض هایفو تراپی چیست؟

3- زمان زیادی لازم می‌باشد تا نتیجه این روش درمانی بر روی پوست به‌وضوح قابل‌ مشاهده باشد و این زمان حدود سه ‌تا شش ماه می‌باشد.

4- برای تاثیر بیشتر این روش درمانی باید تعداد جلسات آن تکرار شود.

5- تاثیر آن برای پوست‌های مختلف متفاوت می‌باشد، گاهی تاثیر فوق‌العاده‌ای بر روی پوست یک فرد دارد و برای فرد دیگر تاثیر چشمگیری ندارد.

میزان تاثیرگذاری هایفو

هایفوتراپی تاثیر بسزایی در جوان‌سازی پوست دارد در این روش با استفاده از کلاژن و افزایش انعطاف‌پذیری پوست تغییرات چشم گیری بر روی پوست به وجود می‌آید، اما میزان تاثیرگذاری آن بسته به نوع پوست و رژیم غذایی افراد، متفاوت می‌باشد.
هر چه فرد بعد از انجام هایفو، رژیم غذایی سرشار از سبزیجات و میوه‌ها داشته باشد، میزان تاثیرگذاری هایفوتراپی بیشتر می‌باشد، همچنین سبک زندگی روزمره نیز بر روی تاثیر گذاری هایفوتراپی تاثیردارد، خواب روزانه یکی از عواملی است که تاثیر فوق‌ العاده‌ای بر روی پوست دارد و چنانچه فرد به دلیل فشار زندگی روزمره، خواب منظم و کافی نداشته باشد باعث ایجاد خستگی و افتادگی پوست می‌شود و نتایج های هایفو تراپی کمتر بر روی پوست این افراد تاثیرگذار می‌باشد.

میزان تاثیرگذاری هایفو
اما در مجموع های هایفوتراپی تاثیر زیادی در کاهش چین‌ و چروک و افتادگی پوست در نواحی مختلف و همچنین حجم دهی، گونه دارد و می‌تواند جایگزین مناسبی، برای لیفت صورت باشد.

اثرات بلند مدت هایفو

با این‌که تاثیر هایفوتراپی بر روی پوست سریع مشخص می‌باشد، اما میزان ماندگاری آن نسبت‌ به لیفت صورت کمتر می‌باشد و درصورتی‌که فرد مراقبت‌های بعد از انجام هایفو را به‌ خوبی انجام دهد، ماندگاری این روش بین ۶ ماه تا ۳ سال، متغیر می‌باشد.

اثرات بلند مدت هایفو
با افزایش سن میزان کلاژن هایی که در زیر پوست ساخته می‌شود، کم‌کم از بین می‌روند و این اتفاق باعث می‌شود، نتایج هایفو کمتر شود و حدود یک ‌سال بعد از انجام درمان هایفو تراپی، علائم پیری مجدد بر روی پوست مشخص شود.

نتایج هایفوتراپی

هایفو تراپی با ایجاد کلاژن سازی در پوست، نتایج مختلفی بر روی پوست دارد که این نتایج عبارت‌اند از:

1- باعث ایجاد شادابی و شفافیت پوست می‌شود.

2- میزان چین‌ و چروک صورت را که به‌صورت سطحی می‌باشند به مقدار قابل ‌توجهی از بین می‌برد.

3-  تاثیر بسزایی در از بین بردن چربی‌های موضعی در قسمت‌های مختلف بدن دارد.

نتایج هایفوتراپی

4- باعث سفت شدن ساختار پوست می‌شود.

5- لیفت صورت در ناحیه ابرو، پلک و گونه را به خوبی انجام می‌ دهد.

مراحل انجام هایفو تراپی

1- ابتدا باید پاکسازی پوست به‌صورت کامل انجام شود تا هر گونه مواد آرایشی از سطح پوست پاک شود.

2- پزشک برای این‌که درد کمتری متوجه فرد شود از بی‌حسی‌های موضعی استفاده می‌کند.

3-  بعد استفاده از این بی‌حسی‌ها و تاثیر آن‌ها بر روی ناحیه مورد نظر، این بی‌حس کننده‌ها را از سطح پوست پاک می‌کنند و از ژل مخصوص برروی پوست استفاده می‌کند تا امواج به ‌خوبی از سطح پوست عبور کند.

4-  دستگاه هایفو بر روی پوست قرار داده می‌شود و میزان شدت امواج به ‌خوبی تنظیم می‌شود بعد از این‌که امواج برروی ناحیه مورد نظر متمرکز شد، عملیات درمانی  شروع می‌شود و سلول‌های پوستی تخریب می‌شود تا کلاژن سازی تحریک شود.

با تحریک کلاژن سازی جلسه درمانی به اتمام می‌رسد.

مراقبت‌های قبل‌ از انجام هایفوتراپی

1-عدم استفاده از دخانیات و نوشیدنی‌های الکی

2- استحمام با دوش آب گرم قبل ‌از انجام هایفوتراپی باعث می‌شود که هر گونه مواد آرایشی از سطح پوست پاک شود.

3- چنانچه داروی خاصی را مصرف می‌کنید حتما پزشک موردنظر را در جریان بگذارید.

4- آب فراوان بنوشید.

مراقبت‌های قبل‌ از انجام هایفوتراپی

5- دو روز قبل‌از انجام هایفو تراپی در معرض نور خورشید قرار نگیرید.

6-  چنانچه قبل ‌از هایفوتراپی، لیزر انجام داده‌اید بلافاصله بعد از انجام لیزر، هایفوتراپی را انجام دهید.

7- از داروهای رقیق‌ کننده خون مانند آسپیرین به مدت یک هفته قبل‌ از انجام های هایفوتراپی خودداری کنید.

مراقبت‌های بعد از انجام هایفو تراپی

1- استفاده از کمپرس آب سرد بر روی محل موردنظر باعث کاهش التهاب می‌شود.

2- از دست‌کاری ناحیه موردنظر خودداری کنید.

3- با توجه به تجویز پزشک از مرطوب کننده و ضد آفتاب استفاده کنید.

4- از مصرف دخانیات و نوشیدنی‌های الکلی یک هفته بعد از انجام هایفوتراپی خودداری شود.

5- در معرض نور خورشید قرار نگیرید.

6- سعی کنید خوابیدن شما به گونه‌ای باشد که بر روی ناحیه مورد نظر نخوابید.

مراقبت‌های بعد از انجام هایفو تراپی

7- از استحمام با آب خیلی گرم خودداری شود.

8- آب فراوان بنوشید مصرف زیاد آب باعث افزایش فرآیند کلاژن سازی می‌شود.

9- رژیم غذایی سرشار از ویتامین‌ها و سبزیجات داشته باشید.

10- بعد از انجام هایفوتراپی تا سه روز از انجام تمرینات ورزشی سنگین خودداری کنید.

جهت دریافت نوبت و مشاوره رایگان با کلینیک کاشت و زیبایی بیمارستان عرفان نیایش با ما در ارتباط باشید:

۶ –۰۲۱-۴۹۷۹۶۲۶۴ (تماس از سراسر کشور)

مشاوره وات ساپ

مشاوره در شبکه های اجتماعی
ارتباط در وات ساپ و اینستاگرام
مشاوره تلفني

۶ –۰۲۱-۴۹۷۹۶۲۶۴ (تماس از سراسر کشور)

 هزینه‌ی های هایفو تراپی در کلینیک نیایش

کلینیک نیایش یکی از مجهزترین کلینیک‌های زیبایی پوست می‌باشد که برای انجام خدمات زیبایی از طریق هایفوتراپی از دستگاه‌های پیشرفته استفاده می‌کند و این روش را به‌صورت حرفه‌ای برای مشتریان، انجام می‌دهد. میزان هزینه‌ای که برای انجام هایفو تراپی در کلینیک باید پرداخت شود به عوامل مختلفی بستگی دارد که این عوامل عبارت‌اند از :

1- تعداد جلسات درمانی

تعداد جلسات درمانی با توجه به نوع مشکل پوستی متفاوت می‌باشد، اما چنانچه قصد پیشگیری از ایجاد چین ‌و چروک پوست و افزایش انعطاف‌پذیری پوست را دارید، این کلینیک با انجام یک جلسه درمانی موجب لیفت پوست و جوان‌سازی آن می‌شود.

 هزینه‌ی های هایفو تراپی در کلینیک نیایش

2- نوع دستگاه‌های کاربردی

دستگاه‌هایی که در این کلینیک مورد استفاده قرار می‌گیرد و قابلیت بالایی دارند و تاثیر فوق‌العاده‌ای بر روی پوست می‌گذارند.

3- میزان سابقه و مهارت پزشک متخصص

انجام هایفو تراپی در کلینیک نیایش به‌صورت کاملاً حرفه‌ای برای افراد صورت می‌گیرد به‌گونه‌ای که هیچ‌گونه دردی متوجه فرد نمی‌شود و تاثیر هایفوتراپی بر روی پوست فوق‌العاده می‌باشد.

میزان هزینه‌ای که برای انجام هایفوتراپی، در نظر گرفته می‌شود، نسبت‌به هزینه پرداختی برای عمل جراحی لیفت بسیار مناسبتر می‌باشد.

2.7 3 رای ها
امتیازدهی به متن
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات نوشته شده
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x