کلینیک تخصصی زیبایی بیمارستان عرفان نیایش

لوگو کلنیک زیبایی عرفان نیایش
  • خانه
  • وبلاگ
  • درباره ما
  • تماس با ما
خدمات اصلی
خدمات دیگر
ارتباط با ما

لیست پزشکان کشور

لیست داروخانه های استان تهران

لیست داروخانه های استان البرز

ارتباط با ما
مدرن ترین کلینیک پوست و مو در کشور

اندولیفت چیست؟

همه افراد خواهان زیبایی و جوانسازی پوست هستند و از روش‌های مختلفی برای ایجاد شفافیت و همچنین جوانسازی پوست استفاده می کنند.  روش های زیادی برای درمان مشکلات پوستی و زیبایی آن وجود دارد، امروزه بیشتر از همه، از لیزر برای درمان و همچنین افزایش جوانسازی پوست استفاده می شود، زیرا استفاده این روش عوارض بسیار کمی به همراه دارد.

اندولیفت چیست؟

اندولیفت نیز یکی از این روش های جوانسازی می باشد که در نواحی مختلف بدن قابل استفاده می باشد و نتایج درمانی آن بسیار رضایت‌بخش بوده و به صورت غیر تهاجمی انجام می‌شود. همچنین در این روش درمانی نیازی به بیهوشی نیست و فرد بعد از انجام آن، می‌تواند به کارهای روزمره بپردازد و نیازی به بستری شدن نیست. همچنین هیچ برش و بخیه ای بر سطح پوست ایجاد نمی شود و جای زخم و اسکار را باقی نمی گذارد. در ادامه در مورد چگونگی انجام اندولیفت بر روی پوست توضیح خواهیم داد.

اندولیفت چگونه کار می‌کند؟ اندولیفت یک روش لیفت و بالا بردن اجزای صورت است که باید توسط بهترین متخصص پوست و مو انجام شود تا اثربخشی بهتری داشته باشد. این متد جدید بدون نیاز به بیهوشی و بی حسی پوست را بالا کشیده و با حداقل تهاجم بهترین تاثیر را روی پوست می گذارد.

اندولیفت چگونه کار می کند؟

اندولیفت یکی از روش‌های لیزر درمانی می باشد که به صورت کم تهاجمی، بر روی پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد و موجب لیفت پوست می شود.
برای انجام این شیوه درمانی نیاز به برش و بیهوشی نمی باشد و استفاده از لیزر با افزایش حرارت در ناحیه مورد نظر منجر به لیفت صورت و رفع افتادگی پوست و چین و چروک می شود. در این روش لیزر با طول موج ۱۴۷۰ نانومتر، به ناحیه مورد نظر تابانده می شود، که این لیزر اشعه مادون قرمز یا فروسرخ می باشد که بیشترین اثر آن ها از طریق گرمادهی به ناحیه مورد نظر می باشد و با از بین بردن چربی های اضافی زیر پوست و همچنین تاثیر بر روی آب میان پوستی، موجب سفت شدن پوست می شود.

اندولیفت چگونه کار می کند؟

عملکرد دستگاه لیزر به کمک فیبرهایی انجام می‌شود که ضخامت این فیبرها به اندازه یک تار مو می باشد و بسیار ظریف می باشند، این فیبرها به بافت های عمقی پوست فرستاده می شود و منجر می‌شود لیزر به نواحی انتخابی فرستاده شود. در واقع میکروفیبر بسیار نازک می باشد و از لایه های سطحی پوست عبور کرده و به سمت سلول های هدف هدایت می‌شود و باعث می شود پرتوی لیزر دقیقا برروی نقاط هدف متمرکز شود.

در اثر استفاده از این لیزر تغییرات زیر برای پوست ایجاد می شود:

۱- در واقع پوست به دلیل تجمع چربی ها در زیر آن دچار افتادگی و چین و چروک می شود. لیزر با افزایش حرارت در ناحیه مورد نظر، منجر به چربی سوزی شده و باعث رفع افتادگی و چین و چروک پوست می شود. پس چنانچه در ناحیه گردن افتادگی به وجود آمده باشد و منجر به ایجاد غبغب در این ناحیه شده باشد، با این روش قابل درمان می باشد.

۲- استفاده از لیزر اندولیفت باعث تحریک کلاژن سازی در ناحیه مورد نظر می شود، پروتئین های کلاژن باعث افزایش انعطاف پذیری پوست شده و چین و چروک را از بین می برد.

۳- در فضای خارج از سلول های پوستی، فضایی به نام ماتریکس وجود دارد که این فضا حاوی پروتئین می باشد،

اندولیفت با افزایش سوخت و ساز در این ناحیه، منجر به جوانسازی پوست و شادابی آن می شود.

۴- تاثیر لیزر اندولیفت با افزایش حرارت در ناحیه مورد نظر می باشد و افزایش حرارت باعث می شود، بدن برای کاهش دمای آن، خون رسانی را به آن ناحیه افزایش دهد، افزایش خونرسانی باعث ترمیم پوست شده و پوست شاداب و شفاف می شود.

جهت دریافت نوبت و مشاوره رایگان با کلینیک کاشت و زیبایی بیمارستان عرفان نیایش با ما در ارتباط باشید:

۶ –۰۲۱-۴۹۷۹۶۲۶۴ (تماس از سراسر کشور)

مشاوره وات ساپ

مشاوره در شبکه های اجتماعی
ارتباط در وات ساپ و اینستاگرام
مشاوره تلفني

۶ –۰۲۱-۴۹۷۹۶۲۶۴ (تماس از سراسر کشور)

عملکرد لیزر اندولیفت به زبان ساده

لیزر اندولیفت اشعه هایی را بر سطح زیرین پوست توسط میکرو فیبرها به ناحیه خاصی متمرکز می کند و این انرژی نوری به انرژی گرمایی تبدیل شده و باعث ایجاد تغییراتی بر روی پوست می شود.

عملکرد لیزر اندولیفت به زبان ساده

تمامی اشعه های ساتع شده دارای انرژی یکسان می باشند و توسط پزشک متخصص بر روی یک ناحیه متمرکز می شوند. استفاده از این روش درمانی مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا می باشد و تاثیر بسزایی در از بین بردن ذخایر چربی، در زیر پوست دارد، بدون اینکه عارضه خاصی ایجاد کند.

فیزیک نور به زبان ساده

اگر بخواهیم فیزیک نور را به صورت ساده بیان کنیم باید بگوییم لامپ هایی که در منزل وجود دارد، دارای چندین طول موج مختلف هستند که هر کدام از این طول موج‌ها دارای رنگ متفاوت می باشد، اما به دلیل اینکه این اشعه ها توسط چشم ما جذب می شود، ما بیشتر رنگ آنها را به صورت زرد یا سفید مشاهده می‌کنیم، اما باید بدانید که هر اشعه نوری حاوی چندین رنگ می باشد و به دلیل طول موج های مختلف می باشد.

فیزیک نور به زبان ساده

مثلاً یک نور را به رنگ بنفش ببینیم یعنی این نور بنفش توسط جسم جذب نشده و بازتاب آن می باشد. در واقع اشعه های رنگی وقتی به اجسام برخورد می کنند بخشی از انرژی آنها جذب شود و بخشی هم بازتاب می شود. پس به همین دلیل ما اجسام را به رنگ های مختلف مشاهده می کنیم.

عملکرد لیزر اندولیفت

اجسام به دلیل اینکه دارای ویژگی های متفاوتی هستند هر کدام از آنها طیف مشخصی از رنگ ها را جذب و یا بازتاب می کند. در بدن انسان ها نیز همین شرایط وجود دارد، زمانی که اشعه های لیزر به ناحیه مورد نظر تابانده می‌شود، این طول موج‌ها توسط آن جذب می شود و منجر به افزایش دما در ناحیه مورد نظر می شود، به صورتی که به بافت های اطراف آن آسیبی وارد نشود. در واقع تبدیل انرژی نورانی به انرژی گرمایی باعث تأثیر این لیزر درمانی می شود.

عملکرد لیزر اندولیفت

در واقع زمانی که پرتوهای لیزر به بافت‌های عمیق پوست تابانده می شود، منجر به کاهش سلول های چربی و تحریک کلاژن سازی می شود. زمانی که لیزر به این نواحی تابانده می شود، تخریب هایی را ایجاد می کند و منجر به تشکیل فیبروز می‌شود و کلاژن‌سازی باعث ترمیم این فیبروزها می شود و در کل این فرایندها موجب افزایش جوان سازی پوست می شود. این روش شبیه روش لیفت صورت می باشد، که تاثیر بسزایی در سفت شدن پوست و افزایش شفافیت و زیبایی آن دارد، بدون اینکه عوارض خاصی را برای مراجعین ایجاد کند.

استفاده از این لیزر نه تنها باعث لیفت صورت می شود، بلکه باعث از بین رفتن چین و چروک و خطوط خنده شده و موجب جوانسازی آن می شود.

مزیت های اندولیفت

۱- استفاده از این روش درمانی منجر به سفت شدن پوست و کاهش میزان چین و چروک ها می شود.

۲- هیچ گونه خونریزی و یا جای زخمی بر روی پوست باقی نمی ماند.

۳- جلسه درمانی کوتاه می باشد و به صورت سرپایی انجام می شود.

مزیت های اندولیفت

۴- نیازی به استراحت خاصی نمی باشد و فرد می تواند بعد از انجام آن به فعالیت های رسانه بپردازد.

۵- اصلا نیازی به بیهوشی نیست و تنها با استفاده از بی حس کننده های موضعی موجب کاهش درد می شود.

۶- نتایج درمانی آن، در اولین جلسه بر روی پوست قابل مشاهده است.

۷- به بافت های اطراف ناحیه مورد نظر آسیبی وارد نمی شود.

۸- نسبت به روش‌های درمانی که از طریق عمل جراحی انجام می شود، از نظر هزینه مقرون به صرفه تر می باشد.

۹- تاثیر زیادی بر روی فرم دهی به گونه ها و فرم صورت دارد.

۱۰- برای قسمت های مختلف بدن قابل استفاده می باشد و هیچ گونه محدودیتی ندارد.

ویژگی مهم اندولیفت حداقل تهاجم

امروزه بیشتر روش های درمانی به صورت کم تهاجمی شدن،  پیش می روند، زیرا این روش های درمانی به صورت کم تهاجمی می باشند و نیاز به ایجاد زخم و برش بر روی پوست نمی باشد و به صورت سرپایی انجام می‌شود، همچنین نیاز به بیهوشی ندارد. اندولیفت نیز از این قاعده مستثنا نمی باشد و دارای ویژگی های زیر می باشد.

۱- استفاده از این روش درمانی نیازی به بیهوشی ندارد و تنها با استفاده از بی حس کننده های موضعی موجب کاهش درد می شود، عوارض بیهوشی بسیار زیاد می باشد .

۲- در صورتی که درمان های زیبایی پوست از طریق جراحی صورت بگیرد، امکان دارد فرد قبل از انجام عمل در بیمارستان بستری شود، همچنین بعد از انجام عمل نیاز به بستری شدن دارد. اما استفاده از اندولیفت به صورت سرپایی بوده و جلسه درمانی آن کوتاه می باشد، و حدود یک ساعت زمان نیاز دارد.

ویژگی مهم اندولیفت حداقل تهاجم

۳- میزان عوارض و خطرات این روش درمانی بسیار کم می باشد. بسیاری از عمل های جراحی دارای خطرات زیادی هستند و ممکن است فرد نسبت به داروهای بیهوشی حساسیت داشته باشد و عوارض زیادی متوجه فرد شود، عوارضی مانند عفونت، خونریزی و یا اینکه بخیه های فرد باز شود.

۴- در صورتی که برای زیبایی از عمل های جراحی استفاده شود، استفاده از این روش ها برگشت پذیر نمی باشد و ممکن است فرد بعد از انجام جراحی از ظاهر خود راضی نباشد. اما بعد از روش انجام روش های کم تهاجمی مانند اندولیفت با اینکه نتایج آن ماندگاری زیادی دارد، اما قابل برگشت نیز می باشند.

۵- دوره نقاهت این شیوه درمانی کوتاه می باشد و نهایتا ۲ روز بعد از انجام این شیوه درمانی فرد می‌تواند به کارهای روزمره بپردازد، اما در شیوه جراحی ممکن است، چند هفته طول بکشد تا فرد نتایج درمانی را مشاهده کند.

اثرات اندولیفت

زمانی که قسمتی از بدن آسیب می بیند، بافت های فیبروزی جایگزین بافت های آسیب دیده می‌شود و کم‌کم بدن در برابر ایجاد بافت های فیروزی واکنش نشان داده و موجب تحریک کلاژن سازی می شود و کلاژن موجب ترمیم بافت های فیبروزی می شود و سلول‌های جدید جایگزین سلول های قبلی شده و موجب جوانسازی پوست می شود. اندولیفت نیز با انجام این فرآیند، باعث جوان سازی پوست می شود و با تخریب سلول ها باعث می شود، بافت های فیبروزی تشکیل شده و سپس منجر به کلاژن سازی در پوست شود. در واقع استفاده از لیزر اندولیفت باعث تخریب سلولهای هدف می‌شود و سلول‌های جدید جایگزین سلول های قدیمی شود، بدون اینکه آسیب به سلول های اطراف بافت مورد نظر وارد شود.

اثرات اندولیفت

استفاده از این شیوه درمانی دارای ماندگاری بالایی می باشد و تا بلند مدت نیز ادامه دارد. تقریباً نتایج این شیوه درمانی با روش لیفت با نخ یکسان می باشد در حالیکه میزان عوارض آن نسبت به لیفت با نخ بسیار کمتر می باشد. کلاژن سازی در روش آندولیفت تا ماه ها بعد نیز ادامه دارد و باعث می شود پوست شاداب تر شود.

کاربردهای اندولیفت

این شیوه درمانی، هم برای آقایان و هم خانم ها قابل استفاده می‌باشد. بیشتر برای نواحی صورت و گردن استفاده می‌شود اما می‌توان برای سایر قسمت‌های بدن نیز استفاده کرد. این روش می‌تواند به صورت ترکیبی با روش های دیگر نیز مورد استفاده قرار گیرد و نتایج درمانی بهتری حاصل شود.

از انواع کاربرد اندولیفت می توان

۱- اندولیفت غبغب

به منظور اندولیفت غبغب اشعه لیزر با طول موج مشخص به ناحیه مورد نظر تابانده می‌شود و موجب تجزیه سلول‌های چربی شده، همچنین با افزایش حرارت در ناحیه مورد نظر، موجب تحریک کلاژن سازی و الاستین سازی در پوست شده و همین موارد باعث سفت شدن پوست و رفع افتادگی غبغب می شود.

۲- برای از بین بردن جای جوش و اسکار

یکی از روش های تاثیر گذار برای محو جای بخیه و جوش استفاده از اندولیفت می باشد که در این روش یک سوراخ کوچک بر روی پوست ایجاد شده و با تحریک کلاژن سازی، موجب از بین رفتن جای جوش و اسکار بر روی پوست می شود.

کاربردهای اندولیفت

۳- اندولیفت شکم و پیشانی

 شکم در اثر چاقی و لاغری افراطی ممکن است دچار افتادگی شود و یا اینکه ترک هایی بر روی آن ظاهر شود، استفاده از اندولیفت باعث رفع این آسیب‌ها می شود. به طوری که با سوزاندن چربی ها نیز چاقی های موضعی که در ناحیه شکم و پهلو می باشد، نیز قابل درمان می باشد، بدون اینکه عوارض زیادی برای فرد ایجاد شود.

جهت دریافت نوبت و مشاوره رایگان با کلینیک کاشت و زیبایی بیمارستان عرفان نیایش با ما در ارتباط باشید:

۶ –۰۲۱-۴۹۷۹۶۲۶۴ (تماس از سراسر کشور)

مشاوره وات ساپ

مشاوره در شبکه های اجتماعی
ارتباط در وات ساپ و اینستاگرام
مشاوره تلفني

۶ –۰۲۱-۴۹۷۹۶۲۶۴ (تماس از سراسر کشور)

۴- اندولیفت برای فرم بینی و گونه

استفاده از این شیوه درمانی باعث می شود، گونه‌ها فرم زیباتری داشته باشد و همچنین در صورتی که افراد از بزرگ بودن بینی خود رضایت ندارند، می توانند با استفاده از این روش باعث کوچک کردن بینی شوند، هزینه آن نسبت به عمل جراحی بینی بسیار کمتر می باشد.

۵- اندولیفت اطراف پلک و چشم

لیزر اندولیفت تاثیر بسیار زیادی بر روی از بین بردن سیاهی و چین و چروک اطراف چشم دارد و باعث رفع افتادگی پلک می شود.

چشم ناحیه حساسی می باشد اما به دلیل اینکه استفاده از لیزر اندولیفت نیز عوارض کمی دارد، بنابراین استفاده از آن برای این ناحیه مشکلی ایجاد نمی کند. استفاده از اندولیفت باعث رفع چین و چروک اطراف بینی می‌شود و همچنین با افزایش کلاژن سازی در پلک باعث رفع افتادگی پلک می شود، اشعه هایی که در این روش درمانی استفاده می شود، قابلیت جذب هموگلوبین پایینی دارد، بنابراین به چشم آسیبی نمی رساند.

آیا اندولیفت بهترین روش جوانسازی پوست است؟

با قطعیت نمی توان گفت که اندولیفت یکی از بهترین روش های جوان سازی می باشد، اما تاثیر بسیار زیادی بر روی جوانسازی پوست دارد و چنانچه در کنار این روش درمانی از روش‌های دیگری استفاده شود به طور موثر تر باعث از بین رفتن چین و چروک صورت می شود.

آیا اندولیفت بهترین روش جوانسازی پوست است؟

استفاده از روش های زیباسازی تحت نظر پزشک متخصص انجام می شود و پزشک با بررسی شرایط فرد انتخاب شیوه درمانی مناسب تر را تعیین می کند.

عوارض جانبی اندولیفت چیست؟

میزان عوارضی که بعد از انجام اندولیفت ممکن است برای فرد ایجاد شود، با توجه به شرایط فرد، و نوع پوست متفاوت می باشد. گاهی بسیاری از افراد، بعد از انجام اندولیفت عوارضی متوجه آنها نمی شود و در بعضی از افراد ممکن است عوارضی از قبیل ایجاد تورم، قرمزی و کبودی در ناحیه تحت درمان بوجود آید، که این عوارض طبیعی می باشد و بعد از چند روز کاملا از بین می رود.

عوارض جانبی اندولیفت چیست؟

به دلیل اینکه این روش به صورت کم تهاجمی انجام می شود، میزان عوارض آن کمتر می باشد و در صورتی که مراقبت های قبل و بعد از انجام آن، به خوبی مراعات شود، میزان عوارض آن بسیار کم می باشد.

مراقبت های قبل از انجام آندولیفت

چنانچه قصد استفاده از شیوه درمانی اندولیفت را دارید بهتر است قبل از انجام آن، نکاتی رعایت شود تا تاثیر این روش درمانی بر روی پوست بیشتر باشد

۱- به مدت یک هفته قبل از انجام آن، بهتر است از مصرف داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین و وارفارین خودداری شود. زیرا مصرف این داروها باعث افزایش کبودی و قرمزی در ناحیه تحت درمان می شود.

۲- قبل از انجام  اندولیفت، پوست ناحیه مورد نظر کاملا پاکسازی شود. چنانچه از این روش برای صورت استفاده می شود، هیچگونه مواد آرایشی بر سطح پوست نباشد.

مراقبت های قبل از انجام آندولیفت

 ۳- چنانچه بدن شما دارای حساسیت بالایی می باشد، مصرف بی حس کننده های موضعی ممکن است باعث آلرژی در شما شود، حتماً پزشک مورد نظر را در جریان قرار دهید.

۴- درصورتیکه داروی خاصی مصرف می کنید، باید  پزشک در جریان باشد.

جهت دریافت نوبت و مشاوره رایگان با کلینیک کاشت و زیبایی بیمارستان عرفان نیایش با ما در ارتباط باشید:

۶ –۰۲۱-۴۹۷۹۶۲۶۴ (تماس از سراسر کشور)

مشاوره وات ساپ

مشاوره در شبکه های اجتماعی
ارتباط در وات ساپ و اینستاگرام
مشاوره تلفني

۶ –۰۲۱-۴۹۷۹۶۲۶۴ (تماس از سراسر کشور)

مراقبت های بعد از انجام اندولیفت

۱- در صورتی که بر روی ناحیه مورد نظر کبودی و تورم به وجود آید، بهتر است از کمپرس یخ استفاده کنید، تا باعث کاهش این عوارض شود‌. گاهی این عوارض تا دو هفته نیز ادامه دارد و بعد از دو هفته کاملا رفع می شود.

۲- از مصرف داروهای رقیق کننده خون، مانند آسپرین، به مدت سه روز بعد از انجام اندولیفت خودداری شود.

مراقبت های بعد از انجام اندولیفت

۳- در صورتی که پزشک برای شما دارویی تجویز کرده است، داروها را به صورت مرتب و منظم مصرف کنید.

۴- بهتر است چند روز بعد از انجام اندولیفت از انجام تمرینات ورزشی سنگین خودداری شود.

۵- در صورتی که اندولیفت برای صورت استفاده شده است، بهتر است در موقع استراحت سر را بالاتر از سایر قسمت های بدن قرار دهید تا از میزان کبودی کاسته شود.

۶- از قرار گرفتن در معرض مستقیم نور خورشید خودداری شود و در صورت لزوم حتما از ضد آفتاب استفاده شود

۷- چنانچه پوست مرطوب باقی بماند، باعث می شود عوارض این شیوه درمانی سریعتر از بین رفته و روند بهبود زودتر انجام شود.

۸- به مدت دو هفته بعد از انجام اندولیفت از مصرف دخانیات و مشروبات الکل خودداری شود.

۹- تمیز کردن پوست ناحیه مورد نظر باید به آرامی انجام شود.

۱۰- به مدت چند روز بعد از انجام اندولیفت از  محصولات آرایشی و بهداشتی، بخصوص لوازمی که دارای اسید بالایی هستند، استفاده نشود.

هزینه انجام آندولیفت

عوامل مختلف باعث تغییر در میزان هزینه انجام اندولیفت می‌شود که این عوامل عبارتند از

۱- ناحیه تحت درمان

قسمت های مختلف بدن دارای شرایط مختلفی می باشند، و هزینه انجام اندولیفت برای آنها نیز متفاوت می باشد.

۲- نوع دستگاه های استفاده شده

برای انجام اندولیفت دستگاه های مختلفی، مورد استفاده قرار می گیرند. هرچه دستگاه پیشرفته تر و به روز تر باشد و همچنین  مواد استفاده شده با کیفیت تر باشد، هزینه انجام آن نیز بیشتر است.

هزینه انجام آندولیفت

۳- میزان سابقه و مهارت پزشک متخصص

هرچه پزشک مورد نظر از تجربه و مهارت بالاتری برخوردار باشد، انجام این شیوه درمانی را با دقت و تمرکز بیشتری انجام می دهد و نتایج درمانی بهتری حاصل می شود. بنابراین هرچه مهارت پزشک بیشتر باشد، امکان دارد هزینه دریافتی نیز افزایش یابد.

۴- مکان کلینیک زیبایی

 کلینیک های زیبایی دارای مکان ها و موقعیت های جغرافیایی متفاوتی هستند، که هر کدام از آنها با توجه به موقعیتی که دارند، هزینه های متفاوتی را باید پرداخت کنند. هرچه کلینیک زیبایی از موقعیت بهتری برخوردار باشند، میزان هزینه دریافتی نیز بیشتر است. این موضوع در مورد کلینیک های واقع در یک شهر صدق می کنند. همچنین ممکن است هزینه دریافتی در شهرهای مختلف نیز متفاوت باشد.

در آخر باید بیان کنیم که انتخاب یک پزشک متخصص با مهارت و حرفه ای در انجام اندولیفت دارای اهمیت بالایی می باشد، زیرا این پزشکان، با تجربه‌ای که در این زمینه دارند، باعث می شوند  اندولیفت به خوبی بر روی پوست اجرا شود و نتایج رضایت بخشی برای فرد فراهم شود. اما در صورتی که پزشک از مهارت کافی برخوردار نباشد، ممکن است باعث ایجاد آسیب بر روی پوست شود و گاهی این صدمات قابل جبران نمی باشد. برای انتخاب کلینیک زیبایی تنها هزینه آن را مدنظر قرار ندهید و تمامی نکات را به خوبی بررسی کنید و سپس اقدام به استفاده از این شیوه درمانی کنید، تا بعد از انجام آن، رضایت کامل داشته باشید.

جهت دریافت نوبت و مشاوره رایگان با کلینیک کاشت و زیبایی بیمارستان عرفان نیایش با ما در ارتباط باشید:

۶ –۰۲۱-۴۹۷۹۶۲۶۴ (تماس از سراسر کشور)

مشاوره وات ساپ

مشاوره در شبکه های اجتماعی
ارتباط در وات ساپ و اینستاگرام
مشاوره تلفني

۶ –۰۲۱-۴۹۷۹۶۲۶۴ (تماس از سراسر کشور)

میزان ماندگاری اندولیفت

میزان ماندگاری این شیوه درمانی با توجه به شرایط افراد مختلف متفاوت می باشد، چنانچه فرد بعد از انجام آن اندولیفت رژیم غذایی سالم داشته باشد و مراقبت های بعد از انجام اندولیفت را به خوبی انجام دهد، باعث می‌شود میزان ماندگاری این شیوه درمانی نیز افزایش پیدا کند. اما به طور معمول ماندگاری آن حدود دو تا سه سال می باشد. 

میزان ماندگاری اندولیفت

زمانی که اندولیفت انجام می‌شود به هرمیزان که فرد جوانتر از سن واقعی نشان داده شود به همان میزان نیز آندولیفت ماندگاری دارد به عنوان مثال چنانچه فرد بعد از انجام اندولیفت احساس کند سه سال جوان تر شده است، نتایج آن نیز تا سه سال ماندگاری دارد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به متن
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات نوشته شده
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x