کلینیک تخصصی زیبایی بیمارستان عرفان نیایش

تلفن: ۴۹۷۹۶۲۶۴-۰۲۱
کلینیک نیایش

آیا شما سوالی دارید؟

در صورت تمایل با ما تماس بگیرید

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید پاسخ خود را پیدا کنید ، لطفا سؤال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

سوالات پرتکرار کاربران

پروسه کاشت ابرو چقدر زمان می‌برد؟

بصورت کلی بعد از انجام آزمایشات و تایید پزشک تنها ۱جلسه و به فاصله ۶ الی ۷ ساعت برای کاشت ابرو شما مهمان ما خواهید بود و در یک روز تمامی کار شما انجام میشود.

نیاز به استراحت خیلی خاصی ندارید و تنها مراقبت های لازمه را انجام خواهید داد

برای ریزش مو چه درمانی را پیشنهاد میکنید؟

ریزش مو یک موضوع خیلی گسترده و با دلایل بسیار زیاد میتواند باشد که درجلسه مشاوره مهمترین موضوع ریشه یابی دلیل ریزش موهای شما میباشد(دلایل ارثی، محیطی، کمخونی، کمبود انواع ویتامین در بدن و..)

و پس از آن باتوجه به نظر پزشک و مشاورین تعیین میشود که کدام روش و یا روش ها میتواند برای شما مناسب باشد.

در مرکز زیبایی عرفان نیایش انواع مزوتراپی تراپی ها، کربوکسی تراپی، فیلر مو و prp انجام میشود.

مزوتراپی چه کمکی به جلوگیری از ریزش مو میکند؟

مزوتراپی درواقع تزریق یک ماده مغذی مورد نیاز برای بافت مو بصورت مستقیم به سر شما میباشد که باعث استحکام ساقه و ریشه مو، تحریک ریشه مو برای رشد مجدد، جلوگیری از ریزش مو، و زخیم شدن تارهای مو میباشد.

در مرکز زیبایی عرفان نیایش چه خدماتی برای آقایان انجام میشود؟

تمامی خدمات موجود در کلینیک هم برای خانم ها و هم اقایان انجام میشود.

لیزر موهای زائد با چه دستگاهی انجام میگردد ؟

لیزر موهای زائد با ۲ دستگاه از بروزترین و بهترین دستگاه های لیزر در حال انجام است که یک دستگاه الکس کندلا جنتل مکس پرو و یک دستگاه دایود سوپرانو آیس می‌باشند.

لاین جوانسازی کلینیک عرفان نیایش شامل چه خدماتی است؟

للاین جوانسازی در کلینیک زیبایی عرفان نیایش با داشتن دستگاه برنده ۲ جایزه بین‌المللی فوتونا ۴D ، جدیدترین دستگاه آر اف فرکشنال اسکارلت اس ، مدرنترین دستگاه هایفو و انواع مزوهای جوانسازی از بیشرفته ترین لاین های جوانسازی کشور است

آیا احتمال ریزش بعد از کاشت ابرو وجود دارد؟

کاشت ابرو مانند هر عمل پیوند دیگری احتمال رد شدن توسط بدن را دارد و حتی در صورت موفقیت آمیز بودن کاشت ابرو دوره‌های ریزش و رویش مو وجود دارد که باید طی شود.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید ؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

از ما بپرسید

فرم تماس سریع

    خدمات ما
    مدرین ترین کلینیک پوست و مو در کشور