کلینیک تخصصی زیبایی بیمارستان عرفان نیایش

لوگو کلنیک زیبایی عرفان نیایش
  • خانه
  • وبلاگ
  • درباره ما
  • تماس با ما
خدمات اصلی
خدمات دیگر
ارتباط با ما
مدرن ترین کلینیک پوست و مو در کشور

عمل های زیبایی صورت در ایران

یکی از جراحی‌های که در کشور ایران رایج است عمل زیبایی صورت می‌باشد با بالا رفتن سن و کمبود کلاژن در سطح پوست و یا عیب‌های صورت بر اثر سانحه و یا ژنتیکی و یا بیماری‌های خاص و یا راضی نبودن از چهره فعلی ،افراد سعی می‌کنند یا با تجویز پزشک و یا تغییر دادن صورت دست به عمل‌های زیبایی بزنند.
در ایران عمل‌های زیبایی صورت به‌ ترتیب از عمل پیشانی، پلک،گونه، ابرو، چشم، عمل بینی ،عمل فک، عمل گوش و غیره می‌باشد.
عمل‌های زیبایی باعث برطرف کردن نقص در آن ناحیه و افزایش اعتماد به‌ نفس در فرد می‌گردند این عمل‌ها که نوعی عمل جراحی پلاستیک محسوب می‌شود و فردی که آن ناحیه از صورت را دوست ندارد و یا مشکل ظاهری در آن ناحیه می‌بیند و دوست دارد زیبا تر جلوه کند دست به عمل زیبایی می‌زند تا بتواند حالت چهره و ظاهر خود را تغییر دهد.
عمل زیبایی صورت یکی از عمل‌های بسیار پرریسک و حساس و مهم در اعضای بدن می‌باشد چون کوچک‌ترین خطا باعث می‌شود که زیبایی ظاهری فرد نمایان شود اما اگر پزشک ماهر و باتجربه باشد می‌تواند تمام نقاط ضعف را در صورت از بین ببرد و چهره دلخواه را برای شما ایجاد کند.
عمل‌های زیبایی صورت با  محدودیت سنی ۱۷تا ۷۰سال هم انجام می‌شود  و هم در خانم‌ها و در آقایان بسیار متداول شده‌ است.
پیشرفت علم و تکنولوژی و با استفاده از تاسیسات پزشکی درصدخطای عمل‌های زیبایی به حداقل رسانده است.
هزینه های مقرون به صرفه یکی از دلایل اصلی انتخاب مردم ایران برای انجام جراحی زیبایی است.نه تنها هزینه جراحی مقرون به صرفه است، بلکه قیمت سایر خدماتی که شما نیاز دارید نیز مناسب است.

عمل‌های زیبایی صورت در ایران

جراحی بینی فانتزی یا عروسکی

عمل بینی فانتزی یا عروسکی عملی است که باعث می‌شود بینی کوچک‌تر شود.
جراحی بینی فانتزی با توجه به شکل ظاهری و فرم صورت فرد انجام می‌گیرد طوری انجام می‌شود که تغییرات قابل‌ملاحظه در صورت و بینی فرد مشاهده گردد و هر تغییری که در عمل بینی انجام می‌گیرد باعث می‌شود چهره فرد هم تغییراتی داشته باشد، چون بینی در مرکز صورت قرار گرفته‌ است و تغییراتی بر روی لب، گونه و پلک هم می‌تواند تاثیر بگذارد بعد از بررسی و مشاهده آناتومی و اندازه‌گیری دقیق و ارتفاع بینی و نوک بینی احتمالات جراحی زیبایی بینی را می‌توان طراحی کرد و با استفاده از اسکنرهای سه‌ بعدی می‌توان طراحی بینی را برای فرد انجام داد.
عمل‌ زیبایی بینی به ۲ دسته باز و بسته انجام می‌شود عمل بینی باز به روشی است که در آن بعد از برداشته شدن پوشش روی بینی استخوان و غضروف شکل‌گیری می‌شوند و به سمت بالا کشیده می‌شود، عمل زیبایی بسته تمام برش‌ها و کارهایی که برای زیبایی بینی انجام می‌گیرد از سوراخ‌های بینی خواهد بود در عمل بینی باز جراح زیبایی می‌تواند با برداشته شدن پوشش‌ها با برش‌های خاص می‌تواند به تیغه و اسکلت بینی دسترسی داشته باشند اما در عمل زیبایی بسته بینی دکتر دسترسی کامل به نقاط ستونچه بینی را ندارد ولی جای زخم و بخیه بعد از عمل هم نخواهید داشت این روش کم تهاجمی در روش‌های عمل زیبایی بینی محسوب می‌شود.
ویژگی‌های عمل بینی فانتزی به‌ این‌ترتیب است که برای شکل‌دهی به بینی در پشت بینی  از ایمپلنت استفاده می‌کنند که نوع ایمپلنت در پشت بینی از نوع کورتکس یا سیلیکون می‌باشد. نوک بینی بسته با غضروف طبیعی شکل‌ دهی می‌شود که از غضروف و سپتوم بینی و یا گوش می‌توان به دست آورد.
ایمپلنت هایی که در بینی فانتزی استفاده می‌شود به‌گونه‌ای است که متناسب با ویژگی مورد نظر فرد درست شده‌ است که بهترین زیبایی را به‌ صورت فرد می‌دهد و متناسب با صورت فرد است.

جهت دریافت نوبت و مشاوره رایگان با کلینیک کاشت و زیبایی بیمارستان عرفان نیایش با ما در ارتباط باشید:

۶ –۰۲۱-۴۹۷۹۶۲۶۴ (تماس از سراسر کشور)

مشاوره وات ساپ

مشاوره در شبکه های اجتماعی
ارتباط در وات ساپ و اینستاگرام
مشاوره تلفني

۶ –۰۲۱-۴۹۷۹۶۲۶۴ (تماس از سراسر کشور)

فرق جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی چیست ؟

عمل بینی فانتزی و نیمه فانتزی چند نوع هستند که  نوع آن عمل طبیعی و عمل بینی فانتزی و نیمه فانتزی می‌باشد.
عمل‌های طبیعی بینی که اکثراً آقایان طرف‌دار این عمل می‌باشند عمل برداشته شدن قوس بینی و انحراف بینی می‌باشد که در این عمل هم بینی طبیعی به‌نظر می‌رسد و هم زیبایی خود را دارد.
عمل بینی فانتزی عملی است که علاوه‌ بر برداشتن قوز و انحراف بینی زاویه لب تا بینی فرد تغییر می‌کند که این عمل در بین خانم‌ها خیلی طرف‌دار دارد در این عمل زاویه لب بالا تا بینی ۱۰۵ درجه‌ای می‌رسد که به آن عمل زیبایی بینی فانتزی و عروسکی می‌گویند.
جراحی بینی نیمه فانتزی به این شکل است که علاوه‌ بر برداشته شدن قوس و انحراف زاویه لب بالا بینی ۹۵ درجه می‌باشد این عمل به گونه‌ای است که بینی هم طبیعی به‌ نظر می‌رسد و هم زیاد سربالا و عروسکی نشده‌ است.
عمل‌های بینی فانتزی و نیمه فانتزی بستگی به چهره و آناتومی صورت فرد دارد.

فرق جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی چیست ؟

نوع بینی شما و عملی که می‌خواهید انجام دهید باید طبق چهره شما توسط پزشک تعیین گردد.
از مزایای عمل بینی‌های فانتزی و نیمه فانتزی می‌توان گفت که این عمل‌ها نسبت به عمل‌های طبیعی دارای زیبایی و ظرافت بیشتری هستند.
عمل بینی نیمه فانتزی مانند عمل فانتزی صورت را مصنوعی جلوه نمی‌دهد و در عمل نیمه فانتزی نوک بینی زیاد سربالا نمی‌شود و باعث می‌شود که قوس بینی طبیعی‌تر باشد که این عمل برای بینی‌های استخوانی است هم گزینه مناسبی است.

جراحی بینی فانتزی بهتر است یا طبیعی

ابتدا بهتر است که تعریفی مختصر درعمل زیبایی فانتزی و طبیعی داشته باشیم  و بعد به نکات آن بپردازیم.
درعمل بینی فانتزی بینی کوچک‌ تر می‌شود نوک بینی سربالا می‌شود قوس بینی بیشتر می‌شود و زاویه بین لب بالا تا بینی ۱۰۵ درجه است.
در عمل طبیعی بینی زیبایی و ظاهر بینی حفظ می‌شود و اصلاً مشخص نیست که بینی فرد عمل شده است یا نه سایز بینی خیلی کوچک نمی‌شود و قوس بینی  دست‌ نخورده باقی می‌ماند و کمی تیغه‌های بینی تراشیده می‌شوند و زاویه لب بالا تا بینی تا ۹۰ درجه تغییر پیدا می‌کند یا تغییری انجام نمی‌گیرد.
جراحی بینی بستگی به چهره شما دارد و بعضی از نکات هستند که فرد می‌تواند برای انتخاب بهتر تصمیم‌گیری کند.
در عمل‌های طبیعی زاویه بین لب بالا تا بینی تغییر زیادی پیدا نمی‌کند در عمل بینی طبیعی بینی قوز و انحراف بینی برداشته می‌شود و اما در عمل فانتزی قوس بیشتری به ناحیه ی میانی بینی داده می‌شود تا بینی سربالا شود و سوراخ تنفسی جمع می‌شوند ممکن است تنفس با مشکل مواجه شود و یا یکی از سوراخ‌های تنفسی مسدود شود که بعد از عمل در نفس‌کشیدن با بینی به مشکل مواجه می‌گردد.
کسانی که بینی گوشتی و پره‌های بینی ضخیم‌تری دارند عمل زیبایی طبیعی توصیه می‌شود و کسانی که بینی استخوانی و دارای قوز بینی هستند عمل‌های فانتزی می‌تواند بيني  آن‌ها را زیباتر جلوه دهد برای فردی که دوست دارد فرم دهی بینی داشته باشد عمل زیبایی طبیعی بینی بهترین گزینه می‌باشد اما افرادی که دوست دارند قوس بینی آن‌ها زیادتر باشد می‌توانند عمل‌های زیبایی فانتزی بینی را انجام دهند.

جراحی بینی فانتزی بهتر است یا طبیعی

تکنیک مورد استفاده برای انجام جراحی بینی فانتزی

قبل‌از این‌که عمل جراحی بینی را انجام دهید پیشنهاد می‌شود که در چند جلسه مشاوره با جراحی بینی خود داشته باشید که در این جلسات پزشک نکاتی و تمام اقدامات و کارهایی که انجام می‌شود را بازگو می‌کند و شما هم اهداف و انتظارهایی که از عمل داری را با پزشک مطرح می‌کنید.

۱. اگر بیمار زمینه ارثی و خاصی دارید حتماً قبل با پزشک مشورت کنید و به پزشک اطلاع دهید.

۲. اگر سابقه حساسیت دارویی خاصی را دارید نوع دارو و حساسیت دارویی خود را به پزشک بگویید.

۳. اگر اهل دخانیات و یا قلیان و الکل هستید بهتر است ۲هفته قبل‌ از عمل پرهیز داشته باشی،د چون باعث گرفتگی عروق خونی و لخته شدن می‌شود و در عمل با مشکل مواجه می‌شوید.

۴. از داروهای مسکن مثل ژلوفن و بروفن آسپرین و غیره که باعث می‌شوند خون رقیق شود خودداری کنید زیرا باعث خون‌ ریزی زیاد در حین عمل و بعد از آن می‌شوید.

۵. قبل‌ از عمل استحمام کنید.

۶. تمام آزمایش‌هایی که دکتر تجویز نمودند را انجام داده و در روز عمل به‌ همراه داشته باشید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به متن
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات نوشته شده
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x

اگر از طریق سایت ما اقدام به ثبت نام کنید می توانید از تخفیف 10% جشنواره ما استفاده نمایید

 

لطفا شماره تلفن خود را در باکس زیر وارد نمایید تا در اولین فرصت مشاورین کلینیک با شما تماس بگیرند:

در صورت نظر دهی در صفحه ی فعلی در قرعه کشی شانس برنده شدن خواهید داشت.